HAKKIMIZDA

Mimari tasarım anlayışına detay katarak, mekandaki uyumu yakalıyor ve yaşam alanıyla kullanıcılarını bütünleştirmeyi hedefliyoruz.

Keten Proje

2010 yılında prestijli projeler üretmek üzere yola çıkan firmamız, inşaat faaliyetlerine çeşitli illerde gerçekleştirdiği projelerle devam etmektedir.

KETEN PROJE; inşaat sektöründe üst yapı alanında çalışmalar yaparak kendini kanıtlamış bir firmadır. Kısa sürede hızla gelişip büyüyen ve büyümeyi istikrar ile sürdüren firmamızı, daha da ileriye taşımak için özveriyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Yapmış olduğumuz çalışmalarda işleri zamanında, kaliteli ve başarılı bir şekilde teslim ederek müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış durumdayız.

KETEN PROJE olarak bizler, müşterilerimizin dilek ve beklentilerinin çalışma anlayışının ayrılmaz bir parçası olduğuna inanmış, yüzde yüz müşteri memnuniyeti felsefesini kendine ilke edinmiştir. Firma olarak işimize her zaman hassasiyet ve ehemmiyetle yaklaşarak hizmet vermekteyiz.

Misyon & Vizyon

Misyon

Sürdürülebilir bir büyüme sağlayarak, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir, tercih edilen ve çevreye saygılı marka olma özelliğini artırarak sürdürmek.

Vizyon

Uzun vadede karlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek, faaliyet gösterdiğimiz sektörde, “ilk”lerin ve “en”lerin öncüsü olmak, sektörün gelişimine ve saygınlığına katkıda bulunmak. Modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı ve bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile müşteri beklentilerine uygun yaşam alanları inşa etmek. Üstlendiğimiz kaliteli ve yenilikçi projelerimizle, çalışanlarımıza ve topluma değer katmak.